Doprava a Platba

Doprava v rámci České republiky nad 8 000 Kč zdarma.
Doprava na Slovensko nad 10 000 Kč zdarma.

Česká pošta

Skrze Českou poštu Vám poskytujeme službu Balík do ruky. To znamená, že Vám dopravce doručí balík až k Vám domů, tj. na Vámi uvedenou adresu.

Převodem
129 Kč
Na dobírku
159 Kč

CZ kurýr

Tento typ dopravy je zprostředkován firmou Zásilkovna. Funguje na základě výběru nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve Vašem regionu. Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností. Společnost Zásilkovna určuje několik omezení pro zaslání tímto způsobem: Maximální váha balíku je 10kg. Maximální rozměr jedné strany zásilky je 120cm. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky je 150cm (např. balík o rozměrech 60 × 50 × 40 cm). Maximální možná hodnota zásilky 20 000kč.

Převodem
109 Kč
Na dobírku
139 Kč

DPD

DPD poskytuje dodání balíku do ruky. V případě Vaší nepřítomnosti na uvedené adrese je možná domluva s kurýrem, aby Vám Váš balík nechal na některém z jejich dep.

Převodem
129 Kč
Na dobírku
159 Kč

SK kurýr

Tento typ dopravy je zprostředkován firmou Zásilkovna. Funguje na základě výběru nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve Vašem regionu. Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností. Společnost Zásilkovna určuje několik omezení pro zaslání tímto způsobem: Maximální váha balíku je 10kg. Maximální rozměr jedné strany zásilky je 120cm. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky je 150cm (např. balík o rozměrech 60 × 50 × 40 cm). Maximální možná hodnota zásilky 700EUR.

Na dobírku
249 Kč

WEDO (dříve In-time)

WEDO (dříve In-time) poskytuje dodání balíku do ruky. V případě, že Vás kurýr na adrese nezastihne, obdržíte od přepravní společnosti informace o dalším postupu.

Převodem
129 Kč
Na dobírku
159 Kč

Zásilkovna

Zásilkovna poskytuje dodání balíku na Vámi vybranou pobočku. Na výběr je přes 1700 výdejních míst, ze kterých si můžete vybrat to, které Vám nejvíce vyhovuje. Pro tento typ dopravy je vhodný pro menší, lehčí balíky. Společnost Zásilkovna určuje několik omezení pro zaslání tímto způsobem: Maximální váha balíku je 5kg. Maximální rozměr jedné strany zásilky je 70cm. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky je 120cm (např. balík o rozměrech 30 × 40 × 50 cm). Maximální možná hodnota zásilky 20 000kč.

Převodem
79 Kč
Při vyzvednutí
99 Kč

Na dobírku

Při zvolení platby Na dobírku uhradíte zboží až při dodání dopravcem či při vyzvednutí na pobočce dodavatele.

Převodem

Při zvolení platby Převodem uhradíte zboží na účet prodejce po vystavení faktury, která Vám bude zaslána elektronicky.

Při vyzvednutí

Platba Při vyzvednutí je možná jen na pobočce, pokud to daný dodavatel umožňuje.

Náš internetový obchod je určen převážně pro odbornou veřejnost nad 18 let. Využíváme soubory cookie v souladu s pravidly, které jsou popsány zde.