Doprava a Platba

CZ kurýr

Tento typ dopravy je zprostředkován firmou Zásilkovna. Funguje na základě výběru nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve Vašem regionu. Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností. Společnost Zásilkovna určuje několik omezení pro zaslání tímto způsobem: Maximální váha balíku je 10kg. Maximální rozměr jedné strany zásilky je 120cm. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky je 150cm (např. balík o rozměrech 60 × 50 × 40 cm). Maximální možná hodnota zásilky 20 000kč.

Převodem
139 Kč
Na dobírku
159 Kč

SK kurýr

Tento typ dopravy je zprostředkován firmou Zásilkovna. Funguje na základě výběru nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve Vašem regionu. Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností. Společnost Zásilkovna určuje několik omezení pro zaslání tímto způsobem: Maximální váha balíku je 10kg. Maximální rozměr jedné strany zásilky je 120cm. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky je 150cm (např. balík o rozměrech 60 × 50 × 40 cm). Maximální možná hodnota zásilky 700EUR.

Na dobírku
279 Kč

Zásilkovna

Zásilkovna poskytuje dodání balíku na Vámi vybranou pobočku. Na výběr je přes 1700 výdejních míst, ze kterých si můžete vybrat to, které Vám nejvíce vyhovuje. Pro tento typ dopravy je vhodný pro menší, lehčí balíky. Společnost Zásilkovna určuje několik omezení pro zaslání tímto způsobem: Maximální váha balíku je 5kg. Maximální rozměr jedné strany zásilky je 70cm. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky je 120cm (např. balík o rozměrech 30 × 40 × 50 cm). Maximální možná hodnota zásilky 20 000kč.

Převodem
119 Kč
Při vyzvednutí
139 Kč

Na dobírku

Při zvolení platby Na dobírku uhradíte zboží až při dodání dopravcem či při vyzvednutí na pobočce dodavatele.

Převodem

Při zvolení platby Převodem uhradíte zboží na účet prodejce po vystavení faktury, která Vám bude zaslána elektronicky.

Při vyzvednutí

Platba Při vyzvednutí je možná jen na pobočce, pokud to daný dodavatel umožňuje.

Náš internetový obchod je určen převážně pro odbornou veřejnost nad 18 let. Využíváme soubory cookie v souladu s pravidly, které jsou popsány zde.