Lov, les, outdoor
Zbraně a střelivo

Nabídka

Odkazy

Zbraně a střelivo Mellivora.cz

Grafické studio a nakladatelství Sursum

ADDO Tours - Dovolená v Jihoafrické republice

Střelnice Brno, Lysice

Burris - kolimátory

Burris sport optics USA je společnost patřící do skupiny Beratta zabívají se výrobou puškohledů a kolimátorů již přes 30 let. Jejich výrobky jsou kvalitou srovnatelné s výrobky firem Docter, Leupold atp. Každý kus je podroben náročnému výstupnímu testování, které zaručuje vysokou spolehlivost prodávaných výrobků. Vodotěsnost je testována ponořením do vody o vysoké teplotě. Zkoušky po naplnění optiky dusíkem se skládají z 24 cyklů.

Modely a jejich charakteristika:
Burris FastFire II
Osvědčený kompaktní kolimátor vhodný k lovecké a sportovní střelbě stavěný na velmi výkoné ráže, včetně montáže na závěr pistole. Světelný senzor automaticky reguluje jas bodu v závislosti na okolním osvětlení. Tento kolimátor odpovídá kvalitou a použitím kolimátorům Docter a Jpoint a na loveckáých zbraních vypadá velmi elegantně. Životnost baterie (CR2032) je dle použití až 5 let. Je 100% vodotěsný. Dovoluje extrémně rychlé zaměření s oběma očima otevřenýma.
SPEEDDOT 135
Jednoduchý tubusový kolimátor vhodný zejména pro střelbu IPSC. Osvětlený bod velikosti 3 MOA je podsvětlený s možností regulace v 11 stupních. Součástí balení je sluneční clona a krytky.
Burris XTS-135 Tactical 
Kvalitní kolimátor stavěný na silné ráže je voděodolný a nezamlžuje se. Bod velikosti 5 MOA je vhodný pro rychlou sportovní střelbu nebo lov na krátké vzdálenosti (do 100 m). Regulace osvětlení v 11 stupních. Dodáváme bez montáže.
Originální popis výrobku: XTS-135Montáž Burris FastFire na AR15 Weaver Cena:
2800,-Kč
*cena s DPH
Speeddot 135 Cena:
6700,-Kč
*cena s DPH
XTS-135 Cena:
6799,-Kč
*cena s DPH
Fast Fire II Cena:
6950,-Kč
*cena s DPH
Kolimátor Burris Fast Fire III Cena:
8199,-Kč
*cena s DPH
Mellivora © 2013-2018 created by 3-11o
( Správa )